William Wallace (30. 9. 2006)

Byli: Vlček, Orzo, Wormik, Prcek; Napsal: Orzo

Po kvapné snídani, tvorbě čaje, a oběda jsem vyrazil na sraz který jsme měli s Vyírama u Anděla. Velice jsem si užíval výrazy lidí, kterým se pohled na kluka v kobercové zbroji, kobercové helmě a suknici moc často neskýtá.. V metru jsme začali potkávat víc a víc lidí, takže na sraz nás přišlo pěknejch pár… Tam mě taky udivilo, kolik už tam bylo lidí. čekal jsem malou účast, a ono tam bylo lidí spousta… Když dorazili orgové, šli jsme na místo. Vybrali celkem fajn místo, zakempili to do altánku a začali vybírat registraci. Potěšilo mě, že jsme jako CP (Irové) měli do základu 5 živáků a já měl +1 za zbroj. Taky bylo vtipný schvalování zbraní Matinem : „Tohle znám, tohle znám, tohle neznám ale znám tebe a s tímhle jsem bojoval.“ Pak mi na všechno nalepil schválení a bylo hotovo…
Potom jsme se odebrali do pevností. Dokonce jsme i jako Irové měli vlastní soukromou pevnost, což jsem moc nečekal… Kruton si vyřešil důležitou věc (abychm všichni brali mrtvolám glejty) jednoduše tím, že nám ukázal jaký všechny supr věci za to můžem mít.. Když se začalo hrát, skoro hned jsme se připojili na stranu Anglie, která už tak byla mnohem silnější… Skotsko jsme během asi tak čtvrt hodiny vymlátili dvakrát, jelikož měli to štěstí jedný okamžitý reinkarnace či co. Osobně si myslím že to, že je hned oživili bylo od orgů dobrý, už jsem vymlácení v prvních asi 5ti minutách taky zažil.. Jen byla chyba skotů (jestli to byl úkol tak se omlouvám), že nás šli hned znova vybít, a skončili stejně… Od Anglie jsme dostali zaplaceno jak jinak než glejtama… Potom jsme postupně dostávali hafec zakázek od různejch lidí..pamatuju si například že jsme scháněli obchodníkovi ženštinu, komusi jakémsi obrázek boha, nějakej diamant či co atd… Byla toho celkem spousta, což bylo fajn, pořát bylo co dělat… Pak si taky pamatuju, že jsme měli získat červenej šíp se zelenou stužkou.. Angláni nám ho dali, a odplatou byli dvě pomoci v bitvě.. takže jme zas byli s tou silnější stranou, a drtili… Vlastně mi nakonec uniklo, k čemu (jestli vůbec k něčemu) nám ten šíp byl… Cca ve třech čtvrtinách bitva se ze mě stala dost brutální postava. Měl jsem se zbrojí 6 životů (normální voják 4) a díky kovářově pomoci jsem bral za 3 až do konce akce. Až mi to místy přišlo trocho blbý, dávat za tak moc.. Taky si vzpomínám, na jedno dost brutální dobývání Skotského města. Speciálně jeden skotský lučištník tam nadělal víc neherní paseky než zbytek lidí za celou bitvu. Já osobně jsem od něj dostal do zbroje a bolelo to víc než netlumený zásah zbraní. Vybyvuju si ještě Sapphire a eště nějaký lidi, co po jeho zásahu sotva odešli pryč. (Slíbil jsem sám sobě že ho vezmu příčkou nebo aspoň hlavicí, ale pak jsem to neudělal). Hrozně dlouho se to tam mlelo, a vypadalo to dost nerozhodně, ale pak jsem si od Gabriela půjčil mandli, a s několika odhodlanejma lima jsme jim prostě s řevem „KROK! KROK!“ vpochodovali do pevnosti a konečně je zabili..
Časem jsme se spojili i se Skotama, a pro změnu mlátili do Anglie. Já osobně jsem byl radši z Anglií, protože jsem tam docela dost lidí znal, a nevíc jsem radši např. se Sodomou a jeho OBOJRUČKOU (ta si ty velký písmena zaslouží) než proti nim.. (Vůbec nic proti Dodonovi ani jeho meči, jen mám prostě rád menší zbraně.. ;-) ) Co mě ale u Skotů potěšilo, bylo že jsem si zas pokecal s Losem – kamarádem z MT.. Při dobývání Anglického města jsem dokonce i fotil, a taky poněkud projevil lítost nad tím, že mi Sodoma (věřím že omylem) „zničil“ kopí. Nevadí, zpraví se to si půlmetrem kobercky, lae bojově bylo úspěšně vyřazeno..)
Pak už ze zmínku stojí asi jen závěrečka, kde jsme byli přiděleni ke Skotům. Jelikož nemám rád řadovky, dělali jsme vlčí smečku a vpadli jim do zad. (sry Uru, ale najali mě přímo na tebe :D ). Nicméně, bylo jich na mě trochu moc, a tak jsem dojel… (eště aby jich nebylo moc, když jsem jim vběhl do řady). Pak jsem si ještě zašermoval s Gabrielem a s Losem (oběma děkuji za supr souboj) a šli jsme do čajky… V jedný sice měli zavřeno ale v druhý jsme dlouho relaxovali a pomalu se rozkládali……
Shrnul bych to: Akce velice předčila mé očekávání a moc se mi líbila. Zvlášť když to byla První Maroderská akce. Takže =Good Job=.