O nás

Na B5A 2005 se Kelghor a Vlček rozhodli, že založí šermířskou skupinu. A tak vznikli Výíři. V původním složení byli Kelghor, Vlček, a přibrali Mašeho, který se skupinou snad nikdy nikde nebyl, Kris-u, který začal jezdit až později, a Nilikara. Na podzim 2005 se Nilikar poněkud obul do rozšiřování skupiny. Tehdy jsme se opravdu rozrostli. Do skupiny se přidala spousta lidí – Orzo, Prcek, Pulec, Anča, Zevla, Krawík, Markétka, zatímco Kris-a se konečně občas někde objevil. Někdy na přelomu roku 2005 a 2006 se opět poměrně hodně měnilo složení skupiny. Tehdy bylo vše pod taktovkou Nilliho, protože Kelghor a Vlček se učili na zkoušky. V té době se k nám přidali i Caldur s Wormikem. A Pak Nilli přestal tréninky řešit a oznámil svůj odchod do Strážců Asu’a. Skupina se moc nescházela a nebylo to nic moc. Ale netrvalo to dlouho. Během tohoto času se ale od nás znovu oddělily Markétka, Krawík a Zevla. Dohodou jsem taky vyloučili Pulce a Mašeho, protože je téměř nikdo nikdy neviděl na tréninku ani na bitvě.

Naší skupinu hezky stmelila naše první akce Trhlinové Války, organizovaná Caldurem a Wormikem. Na Trhlinovou jeli snad všichni, i Kelghor se přes svoje učení přišel podívat, a znovu jsme přibírali členy. Končně se k nám pořádně přidal Kris-a, Millhouse a nováčci Dache a Caldric. Tehdy už jsme se moc složením nelišili od teď. (Kelghor, Vlček, Orzo, Anča, Krys-a, Prcek, Millhouse, Caldur, Wormik a Caldric).

A čas plynul dál. Píše se rok 2006 a je tu MT. Na téhle akci konečně všichni poznali Pulce a dohodli jsem se, že mu dáme ještě šanci. Ukázalo se však, že Pulec zas nikam nepojede, a tak byl znovu bohužel vymazán. Na jeho místo jsme do skupiny přibrali Zevlu, která je pro Výíry zatím nejnovější členkou.

Od roku 2006 jsme žádné další členy nepřibrali. Vlastně spíše na opak, z časových důvodů nás začínají lidi opouštět. Nilikar zřejmě již nadobro vzdal veškeré šermování a už se s námi ani téměř nevídá, a Vlček se stal spíše externím členem, z různých osobních důvodů. Je ale možné, když rozhodně ne jisté, že by se naše řady mohly opět rozšířit… uvidíme. Ale vypadá to, že opět naší skupinu stmelily Trhlinové Války, tentokrát už s číslem IV. Myslíme že byly celkem povedené, a skupina se kvůli nim začala znovu scházet ve větším měřítku…

Jinak, aby bylo jasno, jsme všichni z Prahy.