Pár Pařmenů (25. 3. 2006)

Byli: Caldur, Wormik; Napsal:Caldur

Z pohledu Krimliho, člena Společenstva s nejdelšími vousy.
Tož začalo to tak, že po vystópení z metra se mě zeptal Nilli, jestli máme lístky. ,,Jaký lístky?" Aha, revizoři. Někoho chytli, někoho ne. Ale na začátek docela sranda...
No, došli jsme na místo konání, proběhla registrace, kontrola zbraní, někteří za registraci dokonce i platili... Ukázalo se, že temných je o dost víc, než světlých. Ale nevadí, alespoň by bylo dost skalpů pro všechny. Nevím, co dělali ze začátku ostatní, ale Společenstvo zevlilo. Když jsme si chtěli udělat vředa na rožni, tak přiběhl Saudruh a udělal bububu. A tak jsme museli utíkat pryč. Pak nám bylo oznámeno, že jsme spíše neutrální než světlí, a je nám všechno jedno, pokud uchráníme Fritola. Momentálně byli všichni kromě draka zaměstnáni, tak jsme se vydali k němu. No, nebudu vás napínat, krátká výměna přátelských argumentů byla přerušena výše jmenovanou drakem, který nakousnul Pepsina a odnesl ho do své jeskyně. Tak nastala první veliká cesta.
Do jeskyně jsme se dostali bez jakékoliv příhody. Drak naštěstí nestihl Pepsina sežrat, ale nakousnul ho tak, že chudákovi Pepsíkovi zbyly 3 životy a byl neschopný pohybu. Proto se Šmajdalf společně se Slimem a Fritolem vydal do altánku, kde se dalo léčit. Zbytek se zastavil v Groglince a neboť jsme měli stále (!) hlad. Bylo tedy rozohdnuto, že dovnitř nesmí vstoupit nikdo živý. Po nějaké době se El Bond vrátil z výpravy na magický vršek, kterou bílá prohrála, jako ostatně v podstatě celý začátek bitvy. Měl sebou dva přeživší vojáky, ale Společenstvo mělo požadavky na přerušení okupace. Jednoho elfa na grilování a jednoho, aby si Legoland mohl užít. Naší žádosti bylo se zdráháním vyhověno a okupace tím skončila.
Pak už se nic podstatného nedělo. Když jsme chtěli jít bojovat s temnými, zahnal nás Saudruh strachem, a když jsme chtěli jít na světlý, tak nám org řekl, že plní quest a máme je nechat na pokoji, a tak jsme se asi hodinu jen tak poflakovali (někteří navštívili pračku, ale já to nebyl). Pak došly v Groglince zásoby a jediný pití zbylo v přesunuté pevnosti Nádoru. Vydali jsme se tam. Obléhání bylo dlouhé a kruté. Slyšel jsem, že dračí garda i s drakem zradila světlou stranu, ale jako přišlo společenstvo, tak, opět po krátké výměně názorů, konvertovali k ,,těm hodnejm". Saudruh, vyhulové, a i vředi pili málo rychle, a tak obléhání bylo úspěšně dokončeno. Pak začalo pršet a některé slabší povahy začaly opouštět bitevní pole. Proto byla vyhlášena záveřečná řadovka, potom i aréna. A tím vlastně byla celá akce zakončena.
Abych to shrnul, tak ze začátku to vypadalo hodně špatně, ale nakonec se celá akce opravdu povedla a nelituji, že jsem tam byl.